genel bakış

Tekstil Faaliyetleri Hakkında

Firmamız yıllık 75.000.000+ adet şal dokuma ve 15 milyon metro dokuma kumaş kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Yeniliği ve gelişmeyi ilke olarak benimsememiz, dünden bugüne hızla ilerlememizdeki en önemli faktör oldu, değişen dünya yapısına ayak uydurabilen esnek yapımız sayesinde de müşterilerimizle aramızdaki bağı kalıcı kılmayı başardık.
Ağırlıklı Kuzey Afrika bölgesinde marka bilinirliğini en üst seviyeye taşıyan ZSN Tekstil tescilli markası Naz Şal ile konteyner bazında 17 ülkeye ürün tedariği yapmaktadır.

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran ZSN Tekstil, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır. Hizmet kalitesinin doğal refleks olarak yerleşmesini sağlayan tavizsiz uyguladığı müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

Dokuma Kumaş Üretimi

Örme kumaş ve dokuma kumaş üretimi konusunda faaliyet gösteren ZSN Tekstil, hem yurtiçi hem de yurtdışında bir çok dünya markasının hem tedarikçisi hem de stratejik ortağı konumundadır.

Konfeksiyon

Modern tesisler, makineler ve ekipmanlar, güvenli, temiz çalışma koşulları yüksek verimlilikle çalışan operatörler yüksek fabrika verimliliğine sahibiz.

Yüksek Kapasite

Teknolojiye ve üretime yaptığımız yatırımlarla 8 farklı lokasyonda yıllık 75 milyon adet şal ve eşarp üretim kapasitesine sahibiz.