genel bakış

Tekstil Faaliyetleri Hakkında

Firmamız yıllık 75.000.000+ adet şal dokuma ve 15 milyon metro dokuma kumaş kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Yeniliği ve gelişmeyi ilke olarak benimsememiz, dünden bugüne hızla ilerlememizdeki en önemli faktör oldu, değişen dünya yapısına ayak uydurabilen esnek yapımız sayesinde de müşterilerimizle aramızdaki bağı kalıcı kılmayı başardık.
Ağırlıklı Kuzey Afrika bölgesinde marka bilinirliğini en üst seviyeye taşıyan ZSN Tekstil tescilli markası Naz Şal ile konteyner bazında 17 ülkeye ürün tedariği yapmaktadır.

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran ZSN Tekstil, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır. Hizmet kalitesinin doğal refleks olarak yerleşmesini sağlayan tavizsiz uyguladığı müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

ÜRETİM AŞAMALARIMIZ

AR-GE

ZSN Tekstil, kalite standartlarını koruma ilkesinin sürdürülebilirliği için Ar-Ge çalışmalarını büyük bir ciddiyetle yürütmektedir. Alanında uzman ve dinamik kadrosuyla düzenli olarak yapılan araştırmalar neticesinde değişen dünya trendlerine uygun olarak ürünler sunar. Yeniliği ve gelişmeyi kendisine her daim ilke edinmiş olan ZSN Tekstil, bu yönüyle de sektörün lider firmalarından biri konumuna yükselmiştir.

Dokuma Kumaş Üretimi

Örme kumaş ve dokuma kumaş üretimi konusunda faaliyet gösteren ZSN Tekstil, hem yurtiçi hem de yurtdışında bir çok dünya markasının hem tedarikçisi hem de stratejik ortağı konumundadır.

Büküm

Kalite konusundaki hassasiyetimizden dolayı ipliğimizin büküm işlemini de kendi bünyemizde yaparak kalite standartlarımızı korumaktayız. 

naz-textile-group-büküm-2
naz-textile-group-büküm-1

Sarma İşlemi

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız doğrultusunda dokunacak olan ipliğin firmamıza ilk giriş anından mamul olarak çıkışına kadar olan sürecini titizlikle takip etmekteyiz. İpliğin ürün haline gelmesindeki ilk aşama olan çözgü sarma işleminin, kalitemiz için büyük önem arz ettiğinin bilincinde olarak uzman ekibimizle sarma işlemi yapmaktayız.

Sarma Aşamaları

naz-textile-group-çözgü-sarma-3
naz-textile-group-çözgü-sarma-4

Konfeksiyon 

Müşteriden önceki son durağımız olan konfeksiyon bölümümüzde dokunmuş, boyanmış ve/veya baskısı yapılmış olan mamul ürünlerimizin titizlikle son kontrolleri yapılmaktadır. Benimsediğimiz “müşteri gözüyle kontrol anlayışı” aşamasından geçen ürünlerimiz konfeksiyon ekibimiz tarafından müşteriye hazır konuma getirilir. 

naz-konfeksyion-tesktil
naz-textile-group-arge-3

Yüksek Kapasite

Tekstile ve üretime yaptığımız yatırımlarla 8 farklı lokasyonda yıllık 75 milyon adet şal ve eşarp vb üretim kapasitesine sahibiz.

0
Ülkeye Ürün Tedariği
0
Üretim Şal ve Eşarp vb
0
Metro Dokuma

Diğer Faaliyet Alanlarımız